Kategorie

Vyhledávání Rozšířené vyhledávání

Kalendář akcí

< Prosinec 2014 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Zobrazit akce

Žádné foto

Konečné výsledky Poháru ředitele HZS MSK v TFA 2007

Tiskový mluvčí25.06.2007, 11:14:00

Do poháru ředitele HZS Moravskoslezského kraje v TFA 2007 jsou zařazeny Ostravská věž, TFA Vratimov CUP a Štramberská Trúba.

Konečné výsledky Poháru ředitele HZS MSK v TFA po poslední soutěži

kategorie HZS do 40 let

Konečné pořadí

Jméno

HZS ÚO a podniků

Radniční věž

Vratimov CUP

Štramberská Trúba

celkem bodů

1.

Teslík Petr HZS Ostrava

20

11

20

51

2.

Vacula Radim HZS Brno

16

 

16

32

3.

Melčák Tomáš HZS Ostrava

10

10

11

31

4.

Hejneš Leopold HZS Ostrava

12

 

14

26

5.

Zehnálek Jaroslav HZS Přerov

 

20

 

20

6.

Poledna Miroslav HZS Vysočina

9

9

 

18

7.

Janko Lukáš HZS Hradec Králové

 

16

 

16

8.

Klein Viliam HZS Vysočina

1

14

1

16

9.

Patrman Ladislav HZS Přerov

 

12

4

16

10.

Bukovský Martin HZS Prostějov

3

7

6

16

11.

Biedroň Radim HZS Ostrava

5

3

7

15

12.

Palica Tomáš HZS Ostrava

 

5

10

15

13.

Koutník Zdeněk HZS Praha

14

 

 

14

14.

Viej Roman HZS Ostrava

1

4

9

14

15.

Mour Michal HZS SČK - ÚO Rakovník

 

 

12

12

16.

Zeman Tomáš HZS Praha

11

 

 

11

17.

Frýdl Josef HZS Zlín

8

1

 

9

18.

Černý Jan HZS ČD

1

8

 

9

19.

Klepáč Jan HZS Zlín

 

1

8

9

20.

Malúš Jiří VŠB Ostrava

1

6

1

8

21.

Lehký Tomáš HZS Ústí n. O.

7

 

 

7

22.

Duda Radim HZS Ostrava

6

 

 

6

23.

Sladký Petr HZS Vsetín

1

 

5

6

24.

Hruška Martin HZS Vsetín

4

 

 

4

25.

Gurný Michal HZS Ostrava

1

2

1

4

26.

Drozdík Lukáš HZS Pardubice

1

1

1

3

27.

Malant Petr VŠB Ostrava

1

1

1

3

28.

Vondráček Roman HZS F.Místek

1

1

1

3

29.

Tyleček Václav VŠB Ostrava

1

1

1

3

30.

Lach Ondřej HZS Ostrava

1

1

1

3

31.

Šíbl Martin HZS Bruntál

 

1

2

3

32.

Hřeblo Petr HZS OLK - ÚO Přerov

 

 

3

3

33.

Doležal Aleš HZS Pardubice

2

 

 

2

34.

Paleček Michal VŠB Ostrava

1

1

 

2

35.

Both Martin VŠB Ostrava

1

1

 

2

36.

Mynarz Roman HZS Ostrava

1

1

 

2

37.

Dankovič Josef HZS Ostrava

 

1

1

2

38.

Vojtík Pavel HZS Praha

1

 

 

1

39.

Kutálek Roman HZS Ústí n. O.

1

 

 

1

40.

Tomčík Dušan HZS Svitavy

1

 

 

1

41.

Dubec Rudolf HZS Pardubice

1

 

 

1

42.

Nečas Miroslav HZS Svitavy

1

 

 

1

43.

Adamus Petr HZS Třinec

 

1

 

1

44.

Štolfa Radek HZS Bohumín

 

1

 

1

45.

Horvát Tomáš HZS Bohumín

 

1

 

1

46.

Ficik Adrian U.S.Steel Košice    

1

1

47.

Joščak Martin U.S.Steel Košice    

1

1

48.

Čáslava Martin HZS PAK - ÚO Pardubice    

1

1

49.

Čuj Marek U.S.Steel Košice    

1

1

50.

Siladi Štefan U.S.Steel Košice    

1

1

Konečné výsledky Poháru ředitele HZS MSK v TFA po poslední soutěži
kategorie HZS nad 40 let

Konečné pořadí

Jméno

HZS ÚO a podniků

Radniční věž

Vratimov CUP

Štramberská Trúba

celkem bodů

1.

Šustr Pavel HZS Zlín

14

16

14

44

2.

Havlena Pavel HZS Vysočina

11

20

11

42

3.

Vysocký Vladimír HZS Ostrava

20

 

20

40

4.

Vlk Josef HZS Zlín

16

 

16

32

5.

Kupczyn Libor HZS Bohumín  

14

10

24

6.

Čermák Jaroslav HZS Svitavy

12

 

12

24

7.

Barcuch Jaromír HZS Šumperk

10

 

 

10

8.

Rouha Michal HZS Praha

9

 

 

9

Konečné výsledky Poháru ředitele HZS MSK v TFA po poslední soutěži
kategorie JSDH

Konečné pořadí

Jméno

JSDH

Radniční věž

Vratimov CUP

Štramberská Trúba

celkem bodů

1.

Novák Lukáš JSDH Ústí n. O.

20

20

20

60

2.

Kadlčík Zbyněk JSDH Knězpole

14

16

16

46

3.

Švidernoch Jakub JSDH Hošťálkovice

16

10

14

40

4.

Bartoň Tomáš JSDH Kopřivnice

12

1

12

25

5.

Kernbach Tomáš JSDH Hošťálkovice

10

2

10

22

6.

Řezníček Jiří JSDH Babice u UH

 

11

11

22

7.

Brezík Petr JSDH Heřmanice

9

 

8

17

8.

Biedroň Marek JSDH Vratimov

 

14

 

14

9.

Bančík Jan JSDH Hrabyně

8

5

 

13

10.

Novák Michal JSDH Hrabyně

11

1

 

12

11.

Pytel Petr JSDH Vratimov  

12

 

12

12.

Máslonka Jiří JSDH Hošťálkovice  

3

9

12

13.

Gavlas Michal JSDH Heřmanice

7

 

4

11

14.

Bastl Antonín JSDH Drnovice  

9

 

9

15.

Biedroň Michal JSDH Vratimov  

8

 

8

16.

Lupták Roman JSDH Guty  

7

 

7

17.

Srnec Martin JSDH Kudlovice  

1

6

7

18.

Kubíček Jakub JSDH Kopřivnice    

7

7

19.

Boháč Aleš JSDH Radvanice  

6

 

6

20.

Balcárek Petr JSDH Kudlovice  

1

5

6

21.

Šefránek Jan JSDH Radvanice  

4

 

4

22.

Rogowski jiří JSDH Vratimov  

1

 

1

23.

Ryzí Roman JSDH Frýdlant nad O.  

1

 

1

24.

Hlipla ivan JSDH Studénka nádr.  

1

 

1

25.

Mach Lubomír JSDH Vbratimov  

1

 

1

26.

Hawlík Ondřej JSDH Ludgeřovice  

1

 

1

27.

Tulach Aleš JSDH Krásná  

1

 

1

28.

Kovalík Petr JSDH Studénka nádr.  

1

 

1

29.

Martiník Martin JSDH Hrabyně  

1

 

1

30.

Danko Radim JSDH Kopřivnice    

1

1

Poslední aktualizace 10.12.2014 11:14:37 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.